22.kolo - Babice ''A'' - Měnín

19. května 2013 v 23:10 | stogolový střelec |  A-mužstvo - reportáže ze zápasů
Ve 22 kole jsme se utkali s lídrem tabulky Měnínem, který pokud by nás porazil, tak by jasně postoupil do 1.B. Byl to zápas o všechno.

Sestava: Kalánek - Novohradský, Ondráček, Kubeš, Blaha - Ondrášek, Studený, Kučera Martin, Kheil - Hynšt, Doležal

Střídající: Ševčík, Tulis, Blažík, Dobeš Jiří

Zápas začal vlažně. Chvilku držel míč Měnín a chvilku my. Mírné přiležitosti byli na obou stranách, ale nikdo se neprosadil. Asi ve 20 minutě udělal chybu Martin Kučera, když fauloval 25 metru od branky. Míč si vzal ten samí hráč co nám vymetl pavouky v Měníne a podobným stylem vystřelil i dnes. Franta Kalánek si sáhl jen konečky prstů 0:1. Poté byli lepší hosté a po většinu poločasu drželi míč na svých kopačkách. Poločas utkání 0:1.

Druhá půlka byla diametrální. Hosté už nedrželi míč jako v prvním poločasu a řekl bych, že jim docházeli síly. Ale tutovou šanci jsme si nevytvořili. Asi v 70 minutě na 2x odcentroval Ondrášek a Martin Kučera se octil sám před golmanem a po zemi k tyči srovnal skoré na 1:1. Tlak sílil a Měnín se snažil pomocí zdržování udržet výsledek 1:1. Do 90 minuty se jim to dařilo, ale potom se po rohu Pepy Doležala zavěsil Roman Ondráček a mohlo se slavit 2:1. Ihned po rozehrávce rozhodčí ukončíl zápas, a tím pádem jsme se dotáhli na rozdíl 2 bodů.

Babice "A" - Měnín 2:1 (0:1)
branky: Kučera Martin, Ondráček

Babice "B" - Rajhradice "B" - 5:1 (3:0)
branky: 2x Hynšt, Kučera Martin, Blažík, Žanda

Výborný výkon, který jsme zúčtovali 3 body. Objektivně tomu slušela remíza a štěstí se přiklonilo více k nám. :-) Všichni 4 rozhodčí byli výborní a teď nezbývá než ve čtvrtek porazit v derby Ochoz.