19.kolo - Veverská Bítýška - Babice "A"

28. dubna 2013 v 22:56 | stogolový střelec |  A-mužstvo - reportáže ze zápasů
V 19 kole jsme zavítali na hřiště do Veverské Bítýšky, která na pozdim předvedela na našem hřišti velmi sympatickou hru, ale i přesto prohrala 2:0. Kvůli absenci Kheila, Kučery T jsme nastoupili defakto v úplně jiné sestavě než v minulém zápase. Hřiště bylo malé a hrbaté, takže se nedala očekávat pastva pro oči.

Sestava: Kalánek - Ševčík, Ondráček, Kubeš (c), Bláha - Ondrášek, Studený, Doležal, Hynšt - Dobeš Jakub, Kučera

Střídající: Dobeš Jirka, Novohradský

Zápas začal mezi vápny obou týmů. Nikdo se prakticky do šanci nedostával a hrál se defakto humus. I přes nákopavané míče jsme se do šanci dostávali. První obrovskou šanci měl Dobeš, když obral stopera, ale tváří v tvář golmanovi selhal. Další šanci měl Kučera, který s úhlu trefil pouze golmana. Asi největší šanci poločasu jsme měli, když po pěkné akci Dobeš nahrál volnému Doležalovi, ale ten ve skluzu pouze trefil hráče. Velkou příležitost měla i Bitýška, když domácí střední záložník oběhl Bláhu a míčem pod sebe našel svého spoluhráče, ale ten o metr minul Kalánkovu svatyni. Poté se zranil kapitán Kubeš a kapitanskou pásku převzal vyborně hrající Ševčík. Poločas utkání 0:0.

Druhá půlka byla z naší strany o 100% lepší. Přestalo se tolik nakopávat a hned to vypadalo lépe. Do 70 minuty se hrálo sice bez šanci, ale pak přišla z naši strany hra, kterou jsme praktikovali v přípravě. Kučera běžel sám na golmana z boku, ale trefil golmana pouze do obličeje. Další tutovou šanci měl Hynšt, ale zradilo ho špatné zpracování, takže ani z této šance se skóre neměnilo. Pár minut před koncem, pelášil sám na golmana Pepa Doležal, ale i tuto šanci jsme nedokázali využit. Do poslední šance se dostal opět Hynšt, ale střela nad bránu, byla poslední v tomto utkání.

Veverská Bítýška - Babice "A" 0:0 (0:0)
branky:

Blažovice "B" - Babice "B" 3:1
branky: Streit

Zápas sice skončil remízou, ale i přes špatnou hru, jsme si vytvořili minimálně 6 tutových příležitostí. Musím pochválit hráče Bítýšky, protože se nikdo nehádal a zápas proběhl v přátelském duchu. Ve středu doma přivítáme Prštice.